Pierwsze wyjazdowe warsztaty 2023!

warsztaty joga iława, susz, zalewo, weekend z jogą Iława, warsztaty dietetyczne

Oczyszczająco-Kojące Przedwiośnie

Kochani! Nadszedł czas, aby ogłosić zapisy na pierwsze w tym roku weekendowe warsztaty kulinarno – jogowe, dzięki którym wspólnie wejdziemy w wiosenny czas rozkwitu, ożywienia i odrodzenia – w niesamowicie lekkiej i optymistycznej formie. Dla Waszego dobrostanu przygotowałam specjalny program, w którym ujęłam wszystkie najprzyjemniejsze i najskuteczniejsze aktywności. Do tego dochodzi warta grzechu miejscówka zaopatrzona w atrakcyjne udogodnienia.

A do super miejsca dołączam dwa bezpłatne zalecenia do wykorzystania (lub nie :)) – jedno przed wyjazdem w formie wytycznych wprowadzających organizm w fazę oczyszczania, a drugie po powrocie z warsztatów (w formie jadłospisu). Dodam jeszcze, że ilość miejsc jest mocno ograniczona, dlatego zapraszam do szybkich zapisów na nasz weekend oczyszczania z Jogą Iława i PZO, który odbędzie się w dniach 10-12 marca kto pierwszy, ten lepszy!

Oczyszczająco-Kojące Przedwiośnie – weekend dla ciała i duszy

Ociężałość po zimowych miesiącach dotyka nie tylko naszych ciał, ale również dusz. Przygnębienie, depresja i doły prowadzą do podjadania, a w konsekwencji dodatkowych kilogramów – znacie to? Deszczowe, pochmurne i krótkie dni potrafią dobić największego optymistę, dlatego wspólnie popracujemy nad formą, żeby w pierwszy dzień Wiosny wejść już z lekką głową i równie lekkim ciałem. Nie myślcie jednak, że będziemy głodować! Co to, to nie! 

Wegański weekend w Dobry Zaczyn Młyn Tomaryny rozpocznie się 10 marca. Najlepiej jest przyjechać około godziny 16.00, ponieważ będą już na Was czekały ziołowe oczyszczające napary i ja ;). Do czasu kolacji, czyli godziny 18.00, zdążycie się rozpakować, zaliczyć morsowanie lub pobyt w drewnianej saunie. Żegnać się będziemy w niedzielę około godziny 14.00. Podczas weekendu towarzyszyć nam będą posiłki wegańskie bez białej mąki i cukru.

warsztaty weekendowe z jogą Iława i dietetyką chińską

Wstępny program Oczyszczająco-Kojącego Przedwiośnia

Oczyszczać będziemy się cieleśnie i duchowo, dlatego zapraszam Was serdecznie na poniższe praktyki. Wspomnę jeszcze, że podczas zajęć Jogi będziemy kładli nacisk na asany wspierające trawienie. A teraz praktyki:

  • techniki oddechowe,
  • medytacja,
  • poranna joga,
  • wieczorna, głęboko relaksacyjna joga nidra,
  • a do tego warsztaty kulinarne, dyskusje i niezapomniana atmosfera. 

Miejsce, w którym się spotkamy, wygląda, jak zaczarowany stary młyn leżący nad wartką rzeczką i w otoczeniu pięknego lasu. W takich warunkach jednym z elementów detoksu mogą być kąpiele leśne i morsowanie, a także czekająca na chętnych, drewniana sauna. Joga Iława i PZO korzystały już z usług Młynu Tomaryny. Relację z tego zachwycającego miejsca możecie zobaczyć tutaj.

Warsztaty kulinarne bazować będą na zaleceniach dietetyki chińskiej, o której często wspominam, ponieważ jestem jej fanką. Nie znam drugiej diety, która tak bardzo byłaby związana z naturą i jej zataczającym coroczne koło zaleceniami. Warto wspomnieć o wrażliwości dietetyki chińskiej na idealną pracę organów wewnętrznych, a co za tym idzie, również naszego drugiego mózgu – jelit.

Koszt i zapisy

W cenę wliczone są noclegi, lekkie oczyszczające posiłki oraz warsztaty kulinarne, a koszt wyjazdu jest różny, w zależności od wybranego pokoju. Osoby, które chcą zamieszkać w pokojach dwuosobowych (są tylko dwa) zapłacą 1095,00 zł. Natomiast dla wszystkich innych jest to kwota 995,00 zł.

Zapisy: Ewa Michałowska, tel. 510 248 915

Nie czekaj, podaruj sobie chwilę wytchnienia i przed nadejściem Wiosny zadbaj o lekkość bytu ?

warsztaty joga iława, susz, zalewo, wyjazd z jogą i dietetyką chińską
Dobry Zaczyn Młyn Tomaryny

1 komentarz

  1. […] trwające od 10 – 12 marca. Miejsce to Dobry Zaczyn Młyn Tomaryny (możesz o nich przeczytać tutaj) – serdecznie zapraszam. Zwróć też uwagę na krótką przerwę w spotkaniach od 17.03. do […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *