Kim Jestem

Oto ja – Doradca Żywieniowy, Dietetyk TMCH, Edukator Żywieniowy – Ewa Michałowska

dietetyk odchudzanie iława ostróda dieta porady dietetyczne
Ewa Michałowska

Poza powyżej wymienionymi tytułami prowadzę także Studio Jogi w Iławie, do którego serdecznie zapraszam. Pomoc Klientom w dążeniu do holistycznego Dobrostanu jest bardzo ważną częścią mojego życia i poświęcam się jej prawie bezgranicznie. Prywatnie jestem mamą dwóch synów i żoną, wspierającego moje poczynania, niemal doskonałego osobnika płci męskiej. Moją pasją są góry, piesze i rowerowe wędrówki, a także, czy przede wszystkim współbycie z ludźmi.

Dlaczego zostałam Dietetykiem

Zawsze interesowałam się zdrowym odżywianiem i dbałością o ciało, więc kiedy zabrakło dla mnie etatu w szkole, moja droga nie mogła pójść w innym kierunku. Od 2012 roku edukuję i uświadamiam, a także na różne sposoby kieruję uwagę społeczeństwa na ścisły związek odpowiedniego odżywiania z komfortem naszego życia. Cieszy mnie, że coraz więcej osób interesuje się tym zagadnieniem, zmienia swoje przyzwyczajenia i może cieszyć się pełnią energii.

Na czym polega praca Dietetyka

Moja działalność opiera się na bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Są to zarówno spotkania indywidualne, jak i grupowe, podczas których analizuję złe nawyki żywieniowe i oferuję remedium na problemy z nimi związane. Wiadomo, że żeby pozbyć się szkodliwej maniery, nie wystarczy chwila, ale wspólnie z moimi Klientami planujemy i osiągamy, zdawałoby się – rzeczy niemożliwe. 

Teraz będę się chwaliła

Co stoi za mną oprócz uśmiechu i satysfakcji dziesiątek zadowolonych Klientów?

  • Studia Podyplomowe Trener Rozwoju Osobistego z Psychodietetyką.
  • Podyplomowe Studia z Dietetyki w Olsztyńskiej Szkole Wyższej.
  • Roczny Kurs Dietetyki Chińskiej w Trójmiejskim Ośrodku Medycyny Orientalnej.
  • Chemia Środowiska na UMK w Toruniu.

Dodatkowo dokształcałam się na kursach i szkoleniach, np. Gotowanie według 5 przemian, kursy Cambrige Diagnostics, czy szkolenie Wellness w Centrum Naukowym Igellosa w Szwecji.

Zapraszam do dbałości o Twój Dobrostan

Jeśli jest Ci ze sobą źle psychicznie. Jeśli nie lubisz swojej fizyczności bądź zmierza ona w kierunku katastrofy zdrowotnej – pisz, dzwoń, zaczep mnie na ulicy! Opracowane przeze mnie diety przynoszą długotrwałe zadowolenie i są bezpieczne od efektu jojo. Odwiedź mnie w gabinecie w Iławie lub przeprowadźmy konsultacje dietetyczne online. Zapewniam Cię – odchudzanie może być przyjemne!

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.