Letni weekend z jogą

letni weekend z jogą

Kolejny weekend jogowy przed nami. Zapraszam Cię na do warmińskiego domu na odludziu. Cisza i natura to idealne miejsce na rozpoczęcie wakacji.

Powitanie lata na Warmii

Jeśli chcesz odpocząć, głęboko odetchnąć i oderwać się od obowiązków, jeśli kochasz ciszę, naturę i jogę czy klimatyczne warmińskie domy. Jeśli chcesz zadbać o siebie – zapraszam Cię na regeneracyjny weekend w otoczeniu przyrody.

Spotykamy się 24.06-26.06. 2022 w pierwszy weekend wakacji. Zapraszam Cię na sesje jogi, warsztaty kulinarne, warsztaty automasażu z fizjoterapeutką Moniką Nowak. Zobacz czego możesz oczekiwać www.wbezacie.pl.

W programie:
poranna vinyasa i wieczorna sesja yin jogi,
– warsztaty – joga na otwarcie serca,
joga Nidra,
– warsztaty kulinarne – Dieta na lato według Medycyny Chińskiej,
warsztaty automasażu, kurs automasażu twarzy, który poprowadzi fizjoterapeutka Monika Nowak.

Czekamy na Ciebie z jogą, kolorowymi wegańskimi i wegetariańskimi posiłkami, naparami ziołowymi, kawą orkiszową i kawą według 5 Przemian. Nie zabraknie sezonowych warzyw i owoców.

Dla kogo są nasze warsztaty ?

  • Dla każdego, kto chce spędzić weekend inaczej niż zwykle.
  • Dla każdego, kto kocha stare domy z duszą.
  • Dla każdego kto kocha spokojne, ciche klimatyczne miejsca blisko natury.
  • Dla każdego, kto chce zadbać o swój organizm holistycznie.
  • Zapraszamy osoby, które nigdy nie stały na macie, jak i te bardziej zaawansowane.

Informacje:

Przy zapisach do końca maja: koszt weekendu to 750 zł (2 noclegi, zaczynamy w piątek kolacją, sobota – 3 posiłki, niedziela – śniadanie i obiad) + warsztaty kulinarne + joga + warsztaty automasażu + kurs masażu twarzy + aromaterapia).


Zapisy w czerwcu: koszt 850 zł.
Zaliczka to 300 zł płatne po zapisie.
Dojazd we własnym zakresie.

*Zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się minimalna grupa uczestników. Zaliczka będzie natychmiast zwrócona.

Zapisy:
Ewa Michałowska instruktorka jogi, dietetyczka TMC
tel.510248915 Pracownia Jogi

Kilka słów o mnie

Ewa Michałowska

Jestem instruktorką jogi i dietetyczką TMC oraz trenerem rozwoju osobistego z psychodietetyką. Jestem założycielką Pracownia Zdrowego Odżywiania oraz Pracownia Jogi. Praktykuję jogę od 5 lat, ukończyłam kurs nauczycielski Vinyasa Yoga. Posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Mam holistyczne podejście do życia, uważam, że mądra aktywność fizyczna, oddech i dobre odżywianie może pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia. A na co dzień:

– Udzielam konsultacji dietetycznych, tworzę programy żywieniowe oraz jadłospisy.

– Prowadzę warsztat zdrowego odżywiania.

– Prowadzę warsztaty jogi dla grup zorganizowanych

– Prowadzę stacjonarne warsztaty jogi w Iławie.

Najbardziej lubię

Prowadzić i organizować holistyczne warsztaty wyjazdowe (łączą naukę zdrowego gotowania i praktykę jogi) i dlatego już w czerwcu spotykamy się na Warmii na kolejnym holistycznym wydarzeniu. Na tym wydarzeniu Monika Nowak poprowadzi warsztaty automasażu.

Co Monika mówi o sobie

Nazywam się Monika Nowak i 17 lat temu ukończyłam wydział fizjoterapii na AWF w Warszawie – jestem terapeutą NDT– Bobath, terapeutą manualnym i fizjoterapeutą pediatrycznym, od tego czasu aktywnie pracującym w zawodzie. Zawsze bliska mi była dbałość o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Poszukuję różnych form wypoczynku. W ruchu: jazda na rowerze, wędrówki piesze, narciarstwo czy żeglarstwo. W bezruchu: dobra książka, teatr, medytacja czy pyszne jedzenie. Miło mi będzie gościć w wydarzeniu Weekend z Jogą w Bezacie, spędzić czas w cudownym gronie i podzielić się swoją wiedzą z zakresu masażu.

Myśląc o masażu, zwykle wyobrażamy sobie uciskanie pleców, ramion czy karku. Tak naprawdę, masować możemy dowolną cześć ciała. Ja, chciałabym zaproponować Państwu niezwykle odprężający masaż karku i ramion – to już w piątek. Po przyjeździe i zakwaterowaniu odetchniemy głęboko, bo właśnie zaczął się weekend z dobrocią dla siebie i swojego ciała. W sobotę zapraszam na kurs automasażu twarzy.

Ten masaż jest coraz bardziej popularny z uwagi na mnóstwo zalet z niego płynących: zmniejszenie obrzęków, łagodzenie blizn i bruzd, leczenie porażenia nerwu twarzowego, ujędrnianie, wygładzanie i uwalnianie toksyn, łagodzenie napięć i uspokojenie. Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.