Wiosenne przesilenie – holistyczne spotkanie dla zdrowia

warsztaty jogi i dietetyczne Iława

Dla każdego, kto czuje się zmęczony, zniechęcony, smutny, czy brakuje mu energii, przygotowałam rewelacyjne – holistyczne Warsztaty. Już w sobotę 11 lutego w godzinach 9.30 – 11.30, spotykamy się w sali Osiedlowego Domu Kultury w Iławie. Będziemy pracować według chińskiej filozofii kuchni Pięciu Przemian, o której pisałam tutaj, czyli zadbamy o nasz układ trawienny, porozmawiamy o opanowaniu nadmiernego apetytu na słodycze i zrelaksujemy nasze zmęczone zimą ciała i umysły, a na zakończenie otrzymasz GRATIS przykładowy jadłospis, stworzony dokładnie na tę porę roku.

Wiosenne dojo  warsztaty – wskazówki żywieniowe 

warsztaty jogi i dietetyczne Iława

Okres przejściowy pomiędzy porami roku, jest dla organizmu dużym wyzwaniem ze względu na utratę energii. Skutkuje to obniżoną odpornością, dlatego dobrze jest właśnie teraz skupić się na dostarczeniu mu wszystkiego, co spowoduje szybką regenerację i przestawienie się na tryb wiosenny, nowe produkty żywieniowe i praktyki ruchowe. Na sobotnich warsztatach dowiesz się o mocy pomarańczowych warzyw, ciepłych śniadaniach i wpływu ciepłych zup z kaszami, na Twój zasób mocy. Poruszymy też najważniejszą dla wielu osób kwestię – nadmiernego apetytu na słodkie, która występuje właśnie w tym czasie. 

Wiosenne dojo warsztaty – praktyka jogi

Ćwiczenia, które będziemy praktykować będą skierowane na wzmacnianie układu trawiennego. Jest to Pavamuktasana II – dedykowana tej części organizmu, a także wzmacnianiu mięśni brzucha i zdejmowaniu blokad z dolnych partii ciała. Jeśli cierpisz na niestrawność, zatwardzenia, wzdęcia, brak apetytu, cukrzycę czy masz problemy z niskim ciśnieniem – to praktyki właśnie dla Ciebie. Jeśli, natomiast Twoje ciśnienie jest wysokie, masz poważne problemy sercowe lub wypadł Ci dysk – niestety spotkasz się z nami przy innej okazji.

Joga Nidra

Warsztaty zakończymy sesją Jogi Nidry, dlatego przygotuj sobie intencję, z jaką będziesz pracować, zabierz ze sobą koc lub śpiwór i ewentualnie małą poduszkę pod głowę. Przypomnę dla tych, którzy nie pamiętają, że Nidra jest formą bardzo głębokiej relaksacji, podczas której ciało i umysł odpoczywają, a człowiek znajduje się w przestrzeni pomiędzy jawą, a snem. Niektórzy badacze twierdzą, że energia jest ściśle powiązana z tym, na co kierujesz swoją uwagę, jeśli więc podąży ona do wnętrza organizmu, zamiast skupiać się na bodźcach zewnętrznych, możesz przeżyć całkiem nowe doświadczenia.

warsztaty jogi i dietetyczne Iława

Warsztaty Wiosenne przesilenie – holistyczne spotkanie dla zdrowia

  • omówienie optymalnego odżywiania podczas wiosennego dojo,
  • rozwiązanie problemu nadmiernego apetytu na słodycze w tym okresie,
  • joga Pavamuktasana II – układ trawienny,
  • joga Nidra,
  • jadłospis idealny na wiosenne dojo GRATIS,
  • zdrowy poczęstunek i rozmowy przy kawie.

Na warsztaty obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. 

Telefon do mnie: 510 248 915.

Koszt: 75,00 zł płatne przelewem po zapisie.

warsztaty jogi i dietetyczne Iława

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.