Letnie warsztaty jogi 11.06-13.06.2021

joga iława

Zapraszam Cię na weekendowe, kameralne, letnie warsztaty jogi. Zapraszam Cię do warmińskiego domu W Bezacie koło Kawkowa.

Termin: 11.06-13.06. 2021

Przywitaj lato z dala od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. Jeśli chcesz odpocząć, głęboko odetchnąć, jeśli kochasz ciszę, naturę i jogę to zapraszam Cię na regeneracyjny weekend w otoczeniu przyrody. Podczas warsztatów dopieścimy wszystkie zmysły i nasze ciało, zadbamy o każdy aspekt dobrego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Niech to będzie czas, który poświęcisz tylko sobie. W czasie weekendu z jogą odprężysz się i zrelaksujesz. Sprawdzisz na własnej skórze jakie korzyści przynosi joga dla zabieganego, współczesnego człowieka. Nauczysz się jak łagodzić napięcia. Poznasz proste techniki oddechowe, które pozwolą Ci zredukować stres.

Praktyka jogi, oczyszczające jedzenie, warsztaty zdrowego odżywiania i rozmowy o zdrowym życiu, a wszystko to w otoczeniu natury. Czekamy na Ciebie z jogą, z kuchnią wegańską i wegetariańską, z naparami ziołowymi. Nie zabraknie sezonowych warzyw i owoców. Dla chętnych: 2-dniowy detoks (zapytaj o szczegóły).

Plan:

11.06 piątek – przyjazd od godziny 15.00

kolacja i wieczorna sesja jogi

12.06 poranna sesja jogi

śniadanie, obiad

sesja jogi lub warsztaty kulinarne

kolacja

joga nidra

13.06

poranna sesja jogi

śniadanie obiad

Program może ulec zmianie ?

Dla kogo są weekendowe warsztaty? Dla każdego, kto chce spędzić weekend inaczej niż zwykle. Dla każdego, kto kocha stare domy z duszą. Dla każdego kto kocha spokojne, ciche klimatyczne miejsca blisko natury. Zapraszam osoby, które nigdy nie stały na macie, jak i te bardziej zaawansowane. Zapraszam każdego , kto chciałby odpocząć i wzmocnić swój organizm i zwyczajnie odpocząć. Dla osób chętnych istnieje możliwość przeprowadzenia 2-dniowego detoksu.

Organizatorka: Ewa Michałowska: instruktorka Hatha Jogi, dietetyk Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, doradca żywieniowy. Kontakt Iława: tel. 510248915 (zapytaj o dostępność miejsc).

Koszt: 550 zł. Bezzwrotna zaliczka 250 zł.

Cena obejmuje: 2 noclegi w pokojach 2,3,4- osobowych, kolacja w piątek, 3 posiłki w sobotę, 2 posiłki w niedzielę.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się odpowiednia ilośc osób lub zmienią się rządowe obostrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.