10-lecie Pracowni Zdrowego Odżywiania w Iławie

odchudzanie iława, dieta iława, joga Iławą

Każde dziesięciolecie istnienia firmy, sklepu, przedsiębiorstwa etc., jest potwierdzeniem zasadności ich otwierania. Miesiące, lata, dni i godziny, które poświęciliśmy na rozwój, okazały się wartością wielokrotnie dodaną do pierwotnego pomysłu na zaistnienie w branży. Jestem nieskończenie wdzięczna wszystkim, których spotkałam na swojej drodze. Starałam się z każdej relacji i z każdego wydarzenia czerpać jak najwięcej dla rozwoju firmy, ale też dla samorozwoju.

Dietetyk Iława to ja

Tak, to ja jestem Waszym dietetykiem w Iławie. Odchudzam Was i pomagam zmienić nawyki żywieniowe już dekadę! Brzmi jak wieczność, a upłynęło w mgnieniu oka. Nie zdążyłam się obejrzeć, a dietetyka rozwinęła skrzydła i objęła nimi również Hatha Jogę. Nie będę wymieniać wszystkich swoich osiągnięć, ponieważ możecie o nich przeczytać na tej stronie, ale muszę Wam powiedzieć, że wszystko, co się wydarzyło przez te 10 lat przyszło do mnie samo. 

Czasami wystarczy otworzyć ramiona, a reszta się stanie. Taka, czy inna, ale zawsze wiele wnosząca. Miejsca, w których bywamy, ludzie, których poznajemy, wydarzenia, na które mamy i nie mamy wpływu – to wszystko nas kształtuje i czyni tymi, którymi jesteśmy. Dietetyka jest dla mnie bardzo ważna, przykładam się do niej całym sercem i zależy mi na szerokiej edukacji, eliminacji złych nawyków żywieniowych, braku otyłości u dzieci i dorosłych. Drzwi mojego gabinetu, zarówno te rzeczywiste, jak i wirtualne, są dla Was zawsze otwarte.

Joga Iława

Joga znakomicie wpisuje się w moje dążenia do przemyślanego trybu funkcjonowania, ale nie przypuszczałam, że zostanę instruktorem, że będę prowadziła własne grupy i że z Jogi Iława powstanie Joga Susz, czy Joga Lubawa. Wszystko to sprawia, że plany w mojej głowie na Wasze odchudzanie, Wasze zdrowie, giętkość i spokój ducha, zaczynają rozrastać się do niebotycznych rozmiarów. Wierzę, że tak, jak do tej pory, otwarte ramiona na obfitość Wszechświata, będa przynosiły same fantastyczne przygody. Serdecznie Wam dziękuję za to, że JESTEŚCIE!

Pozdrawiam

Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.