Warmińsko-mazurskie warsztaty z jogą i emocjami – Ciało, Umysł i Emocje

warmińsko-mazurskie jonowe warsztaty wyjazdowe

Przenikający ciało, aż do szpiku kości dźwięk kryształowych mis połączony z praktyką jogi, jogi Nidry i medytacją – to zapowiedź kolejnych jedynych w swoim rodzaju warmińsko-mazurskich wyjazdowych warsztatów – Ciało, Umysł i Emocje. Od 3 do 5 listopada przygotowujemy dla Ciebie czas, w którym złapiesz głęboki oddech, skupisz się na swoim wnętrzu i wejdziesz w rytm odżywiania jesienią według dietetyki chińskiej. Zobacz, jakie aktywności przygotowujemy, żebyś mogła w spokoju wyciszyć umysł i pielęgnować swoje wewnętrzne ja.

Warmińsko-mazurskie wyjazdowe warsztaty – czego możesz oczekiwać?

Odprężające dźwięki kryształowych mis, to tylko jedna z opcji, dzięki którym ten wyjazd doprowadzi Cię do głębokiego relaksu, wyciszenia oraz stabilizacji myśli i uczuć. Poranne i wieczorne praktyki jogi z technikami relaksacyjnymi i oddechowymi, jak zawsze otoczą opieką Twoje ciało i duszę. Fenomenalna joga Nidra – nie możesz jej opuścić! Podczas Nidry znajdziesz się pomiędzy przytomnością a snem. Twoja energia ze świata zewnętrznego wycofa się do wnętrza i dzięki temu poczujesz rzeczy, o których wcześniej nie miałaś pojęcia!

Dietetyka chińska na warsztatach wyjazdowych – Ciało, Umysł i Emocje

Odżywianie zgodne z porami roku, czyli jesień w dietetyce chińskiej – pogadanka, dzięki której dowiesz się lub przypomnisz sobie, jak zadbać od zewnątrz o swoje organy wewnętrzne tak, żeby przygotować je na warunki atmosferyczne i wszystko, co wiąże się ze zmiennością w naturze i jej oddziaływaniem na Twój organizm. Osoby zaawansowane będą mogły skorzystać z warsztatów – Wzmocnij odporność z jogą. Dodatkowo przygotowujemy dla Ciebie możliwość skorzystania z masażu Lomi Lomi Oluea oraz z uzdrawiającej sesji Quantum

Listopadowe warsztaty wyjazdowe – co, kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się od 3 do 5 listopada w uroczym pensjonacie Vertigo Narie w Kretowinach nad jeziorem Narie, w którym czekają na Ciebie pyszne posiłki oraz dodatkowe atrakcje w SPA (zapisy i opłaty na miejscu). Na masaże Lomi Lomi, sesję Quantum i sesje indywidualne zapiszesz się bezpośrednio u Eli Sobczuk. Wiesz, że nie może Cię zabraknąć na tych warsztatach, dlatego zarezerwuj miejsce już dziś, zanim go dla Ciebie zabraknie!

Koszt warmińsko-mazurskich warsztatów wyjazdowych – Ciało, Umysł i Emocje:

1095 zł w pokoju 2-osobowym (przy wpłacie zaliczki do końca sierpnia).

1295 zł w pokoju 1-osobowym (przy wpłacie zaliczki do końca sierpnia).

Wpłata we wrześniu: 1195 zł miejsce w pokoju 2-osobowym oraz 1395 zł w pokoju 1-osobowym.

Rabat 50 zł dla osób, które już były u mnie na warsztatach wyjazdowych lub mają aktywny karnet.

Zaliczka wpłacana bezpośrednio po zapisie to 400 zł.

Kontakt i zapisy:

Ewa – 510 248 915.

Numer konta:

Bank Millennium

Body and Mind Ewa Michałowska

29 1160 2202 0000 0003 8964 1037

Widzimy się na Warsztatach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *