Przepływ Życia – warsztaty otwartości na obfitość i wewnętrzną moc już 14 października!

joga iława

Witaj w świecie, w którym płyną do Ciebie wszelkie dobra, a wewnętrzna siła wspiera każde Twoje działanie. Otwarcie się na obfitość i budowanie mocy to dwa  aspekty, które mają fundamentalne znaczenie w naszym życiu. Warto się nad tym zastanowić, ponieważ odnoszą się one nie tylko do codzienności, ale także do głębszych wymiarów naszego bytu. W świetle filozofii Jogi, te dwie koncepcje nabierają szczególnego znaczenia, stając się źródłem inspiracji i przewodnikiem w duchowej i ziemskiej podróży.

Co dla Ciebie znaczy obfitość?

warsztaty jogi Iława otwórz się na obfitość

Obfitość w kontekście Jogi nie ogranicza się wyłącznie do bogactwa materialnego. To również urodzaj w miłości, wiedzy, doświadczeniach, radości życia i przede wszystkim, wewnętrznej harmonii. Joga uczy, że otwarcie się na ten przypływ wymaga świadomości, akceptacji i praktyki. Ci, którzy mnie znają trochę dłużej, wiedzą, że ta sfera oraz nacisk na budowanie wewnętrznej siły – towarzyszą mi od dawna, ponieważ Joga, oferuje nie tylko siłę fizyczną, ale również możliwość wejrzenia w głąb siebie i w nasze miejsce na tym świecie. Jest odczuwana nie tylko materialnie, lecz również jako siła umysłu i ducha. Dzięki takiemu podejściu łatwiej jest posiąść zdolność radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, łatwiej jest również przezwyciężać trudności i rozwijać poczucie pewności siebie.

Warsztaty Jogi “Przepływ Życia”. Nie możesz ich przegapić!

Zapewne wiesz, że w ostatnich dniach uczestniczyłam w kursie nauczycielskim z Pranayamy*. Wyniosłam z niego wielką wartość, którą chcę się teraz z Tobą podzielić. Tak zrodził się pomysł na 2-godzinne warsztaty, na których będziemy praktykować asany i pranayamę. Będziemy również praktykować kriya Jupiter – najpotężniejszą praktyką, która sprawia, że w podświadomości puszczają blokady i jesteś w stanie otworzyć się na obfitości, które do Ciebie zaczynają spływać. 

Kochani! Rozpoczynamy cykliczne warsztaty Jogi, których stałym elementem będzie kontynuacja pracy nad procesem budowania wewnętrznej mocy, zmianą przekonań i nastawienia. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowaną joginką, czy chcesz dopiero rozpocząć swoją drogę – te warsztaty Jogi są dla Ciebie!

warsztaty jogi Iława otwórz się na obfitość

Plan Warsztatów Jogi

14 października w godzinach: 9.00 – 11.00 lub 10.00 – 12.00

Sala ODK, ul. M.C. Skłodowskiej 26A, Iława.

  • Praktyka asan
  • Pranayama – praca z oddechem.
  • Medytacja.
  • Praktyka budująca wewnętrzną siłę.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania tajemnic na styku życia i filozofii Jogi, dzięki którym Twoje serce zabije entuzjazmem, a dusza zatańczy na falach nieznanych dotąd wrażeń.

Zapisz się od razu, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Kontakt:

Ewa, tel. 510 248 915

* Pranayama jest dosłownie tłumaczona, jako “kontrola oddechu” lub “rozszerzenie energii życiowej”. Polega na celowym manipulowaniu oddechem w celu osiągnięcia równowagi, wewnętrznej harmonii i rozwoju ducha. Pranayama może być używana jako narzędzie do relaksacji, uspokojenia umysłu, zwiększenia energii lub poprawy koncentracji medytacyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.