Szykujcie maty i DŁUGOPISY – będzie się działo!

warsztaty Warmia i mazury

Kolejne warsztaty wyjazdowe na horyzoncie

Rozpędzamy się – kolejne warsztaty wyjazdowe Ciało, Umysł i Emocje już maju! Kochani nie wiem, czy już widzieliście, czy umknęło Waszej uwadze, ale w maju odbędą się warsztaty, jakich jeszcze nie było! Otóż tym razem praktykę jogi połączymy z dietetyką chińską i z ekscytującymi zajęciami z… pisania!

Jak to z pisania?

Tak. Od 19 do 21 maja w pięknym pensjonacie Vertigo Narie w Kretowinach nad jeziorem Narie będziemy wspólnie ćwiczyć nasze ciała, wyobraźnię i dłonie, którymi piszecie! Pensjonat, do którego zapraszamy Was razem z prowadzącą warsztaty pisania Anią Kopaczewską, to miejsce idealne do kreatywnej twórczości, praktyk jogi, zatrzymania się w czasie i wejrzenia w głąb siebie.

Tym razem zachęcam Was do połączenia pracy nad ciałem i duszą z samorozwojem twórczym i emocjonalnym. Wewnętrzna metamorfoza rozpoczyna się od nabycia umiejętności nazwania swoich emocji, a ta z kolei od wsłuchania się w siebie, w to, co Ci w duszy gra i to, co kryje się w zakamarkach mózgu. Jeśli tam pozostanie, nigdy nie dowiesz się, jaka piękna przygoda Cię ominęła. Spędź więc z nami weekend, podczas którego świadomie połączysz ciało, duszę i umysł!

W programie naszych warmińsko-mazurskich warsztatów

wyjazd jodowo-pisarski Warmia i mazury

Co dla Was przygotowujemy? Poranne zajęcia Jogi, które jak zawsze zajmą się ciałem i duszą, techniki oddechowe, relaksacyjne i wieczorna, niesamowita joga nidra. Do tego pogadanka na temat lata w dietetyce chińskiej, po to, żeby odżywiać się zgodnie z cyklem pór roku, no i oczywiście warsztaty kreatywnego pisania. Podczas całego weekendu możesz korzystać z wiedzy i doświadczenia Ani Kopaczewskiej i oczywiście mojego.

Program wyjazdu dostosowany będzie również do osób, które nigdy nie jogowały, czy jeszcze nic twórczego nie napisały, ale bardzo chcą spróbować tej formy wyrażania siebie, skupienia na emocjach i uważności. A jeśli dołożymy  do tego wspaniałe towarzystwo, pyszne posiłki i dobrą zabawę, to kochani – szykuje nam się HIT 2023! Poniżej wszystkie niezbędne informacje, żebyś mogła podjąć decyzję, chociaż wiem, że na tym wydarzeniu nie może Cię zabraknąć!

wyjazd jodowo-pisarski Warmia i mazury

Ogólny plan warsztatów

Czekamy na Ciebie w piątek 19.05 już od godziny 15.00.

Warsztaty rozpoczynamy kolacją, po której zapraszamy na spotkanie wprowadzające i jogę Nidra – na dobry sen.

Sobota:

 • poranne zajęcia jogi
 • śniadanie,
 • część warsztatowa między śniadaniem a obiadem,
 • spotkanie z dietetyką chińską – zalecenia żywieniowe na lato,
 • warsztaty pisania,
 • warsztaty jogi, 
 • obiad,
 • a po obiedzie – czas wolny, konsultacje z Ewą lub Anią, spacery, zabiegi spa (masaże, sauna sucha, parowa oraz jacuzzi dodatkowo płatne),
 • kolacja,
 • spotkanie wieczorne + joga.

 Niedziela:

 • joga poranna,
 • śniadanie,
 • blok warsztatowy.
 • obiad.

Miejsce: Pensjonat Vertigo Narie w Kretowinach nad jeziorem Narie, Kretowiny 29, 14-300 Morąg, woj. Warmińsko-mazurskie, https://narie.pl/.

Wyposażenie: pokoje z pościelą i ręcznikami. Nowa sala z widokiem na jezioro w pełni wyposażona w sprzęt do jogi. 

Dodatkowe atrakcje: za opłatą można skorzystać z atrakcji w SPA (masaże relaksacyjne ciała, pleców, twarzy, głowy, jacuzzi, sauna sucha i parowa itp.).

Koszt: 

1095 zł – miejsce w luksusowym pokoju 2-osobowym (przy wpłacie do 11.04, po 11.04 – 1195 zł)

1245 zł – miejsce w luksusowym pokoju 1-osobowym (przy wpłacie do 11.04, po 11.04 – 1345 zł)

Rabaty:

100 zł – przy zakupie kursu Podstawy Pisania Powieści.

100 zł – dla osób, które uczestniczyły wcześniej w warsztatach wyjazdowych lub mają karnet na zajęcia stacjonarne, lub on-line organizowane przez Pracownię Jogi. 

W cenie: wliczone są trzy wegetariańskie posiłki dziennie, noclegi oraz warsztaty kreatywnego pisania i codzienne zajęcia jogi.

Transport w zakresie własnym.

Zaliczka: Żeby zagwarantować sobie miejsce na liście, niezbędna jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł 

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, koniecznie daj nam znać przy zapisie.

W przypadku rezygnacji nie zwracamy zadatku, ale miejsce można przekazać innej osobie.

Kontakt i zapisy

Ewa – 510 248 915, [email protected]; https://www.ewatwojdietetyk.pl.

Ania – 503 707 717, [email protected], www.annakopaczewska.com.

Kim jestem – Ewa Michałowska

Jestem instruktorką jogi i dietetyczką TMC oraz trenerem rozwoju osobistego z psychodietetyką. Jestem także założycielką Pracowni Zdrowego Odżywiania oraz Pracowni Jogi. Ukończyłam kurs nauczycielski Vinyasa Yoga oraz Yoga Nidra, posiadam również uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga. Mam holistyczne podejście do życia, uważam, że aktywność fizyczna, oddech i zdrowe odżywianie mogą pozytywnie wpłynąć na zdrowie każdego z nas.

Kim jest Ania Kopaczewska

Trenerką pisania, redaktorką i korektorką. Uczyła się w Szkole Pisania Powieści Marii Kuli, a potem w jej Szkole Trenerek Pisania. Ukończyła też Akademię Korekty Tekstu Ewy Popielarz. Od 3 lat prowadzi warsztaty pisarskie, a od 2 pracuje, jako redaktorka i korektorka. Na co dzień pomaga młodzieży i osobom dorosłym spełniać pisarskie marzenia, ale też rozwijać swoją kreatywność, bawić się wyobraźnią i odkrywać w sobie pokłady twórczego działania. 

Jeśli masz ochotę, zerknij jeszcze na wiosenne zalecenia dietetyki chińskiej tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.