Joga na dobry sen on-line

joga na dobry sen iława

Jeśli chcesz budzić się codziennie wypoczęty/ta i w dobrym humorze, dołącz do Naszych spotkań on-line. W każdy poniedziałek od 20.30 do 21.40 praktykujemy pełną czułości, łagodną jogę na dobry sen. Nie musisz więcej wstawać lewą nogą. Wystarczy, że skorzystasz z naturalnej metody odbudowywania układu nerwowego i mózgu, jaką jest zdrowy, niczym niezakłócany sen.

Joga na dobry sen – dlaczego on-line?

W domowym zaciszu, bez konieczności przemieszczania i rozpraszania, Twoja regularna praktyka wspomagać będzie higienę snu. Joga na dobry sen wpływa bezpośrednio na produkcję melatoniny, dzięki której nasze samopoczucie może osiągnąć nieodczuwalny wcześniej poziom. Uwolnione od niechcianych napięć ciało pozwoli Ci na polepszenie komfortu życia.

Dla tych chodzących spać z kurami albo nocnych marków, nagrywamy każdą praktykę jogi na dobry sen, dzięki czemu można ją odtworzyć w najbardziej sprzyjającym momencie i skorzystać z jej dobroczynnych efektów. Już dziś zaplanuj wrześniowe poniedziałki i nie tracąc czasu na dojazdy, zapewnij swojemu ciału troskę, na jaką zasługuje.

Joga na dobry sen – korzyści

Musisz wiedzieć, że zbawienny wpływ praktyki jogi przed snem udowodniony został naukowo, a dzięki systematyczności, zapewnisz sobie odpowiednią regenerację, wypoczynek i pozytywne nastawienie. Regulująca nasz biologiczny zegar melatonina to nie jedyny stymulowany praktyką jogi hormon. Dla zainteresowanych wymienię jeszcze, chociażby adrenalinę, kortyzol czy serotoninę.

Wieczorna joga redukuje stres i stymuluje gruczoły dokrewne: tarczycę, przysadkę czy podwzgórze, a także zwiększa wydzielanie endorfin. Długo można by jeszcze wymieniać blaski wieczornej praktyki, więc dołącz do zamkniętej grupy i poczuj, jak z każdym kolejnym spotkaniem zmienia się Twój dobrostan, jak zadbane ciało odwdzięcza Ci się wzorowym funkcjonowaniem.

Kiedy: środa

O której: od 20.30 do 21.40 lub wtedy kiedy uznasz za stosowne.

Jak: on-line. (platforma zoom)

Kontakt: Ewa, tel. 510 248 915.

Koszt: 4 spotkania 80 złotych/miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.