Jesteś Życiem – Kurs Jogi dla początkujących w Iławie

joga iława

Wsłuchaj się w siebie, to ty jesteś Życiem. Jesteś siłą, która szumi w wietrze i oddycha przez Twoje ciało. Jesteś tą samą siłą, która otwiera i zamyka kwiaty i pozwala kolibrom latać między nimi. Dotrzyj do swojej duszy, pracując nad ciałem, bo Joga jest fontanną młodości, uzależnieniem od piękna ciała, duszy i umysłu.

Kurs Joga dla początkujących w Iławie – co zyskujesz

Jeśli inspirujące cytaty o Jodze to za mało, żeby zachęcić Cię do skorzystania z możliwości pracy nad ciałem i duchem, to co jeśli powiem Ci, że Joga to też droga do wolności? Co, jeśli powiem Ci, że Joga jest dla KAŻDEGO, niezależnie od tego ile ma lat, jakie cyferki wyświetlają się na jego wadze, jakie ma wykształcenie, czy pracuje fizycznie, czy może siedzi osiem godzin za biurkiem w ciasnym nijakim biurze?

Kurs – Jesteś Życiem. Joga dla początkujących w Iławie to sposób na poznanie swojego ciała, poprawę jego elastyczności, zdrowy kręgosłup czy systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn. Joga to również zaopiekowanie się duszą, stabilność emocjonalna, jasność umysłu i jeszcze wiele, wiele innych niesamowicie ważnych elementów codzienności, dla których warto podjąć wyzwanie. To właśnie o nich dowiesz się na Zajęciach dla początkujących.

Kurs Joga dla początkujących w Iławie – jak się przygotować

Żeby zacząć praktykować Jogę, nie musisz mieć ciała superbohatera. Nie musisz być rozciągnięty/ta i nawet nie musisz wiedzieć, co samo słowo Joga oznacza. Stanie na głowie, mostki i szpagaty, które oglądasz na pięknych fotkach FB czy Insta to jedynie asany, do których z biegiem czasu możesz dojść poprzez systematyczną praktykę. Joga jest drogą samodoskonalenia, którą każdy pokonuje w dostosowanym dla siebie tempie. Co przygotować na zajęcia i o czym pamiętać:

  • ubierasz obcisły strój – pozwoli to na kontrolowanie prawidłowości wykonywania asan,
  • pakujesz do torby kocyk – dla przyjemniejszej śavasany,
  • nie jesz bezpośrednio przed zajęciami (2-3 godziny wcześniej), chyba że malutką przekąskę (godzinę wcześniej).

Jeśli nie posiadasz własnej maty do jogi i nie wiesz, jaką wybrać, wstrzymaj się do pierwszych zajęć. Będzie na nich można ją wypożyczyć lub kupić. 

Kurs Joga dla początkujących – program i koszt

Na Moim Kursie Jesteś Życiem. Joga dla początkujących w Iławie poznasz podstawowe asany, nauczysz się świadomego oddechu i głębokiego relaksu. Przepracujemy wszystkie pozycje stojące, siedzące, skrętne, leżące, odwrócone, a także wygięcia, podpory i moje ukochane – Powitania Słońca.

Miejsce spotkań: Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja (Mechanik).

Dni spotkań: wtorki od godziny 18.00.

Start: 18 października 2022 r.

Czas trwania: 5 tygodni.

Koszt: 125 złotych.

Zapisy: Ewa, tel. 510 248 915.

A tutaj znajdziesz grafik na wrzesień – Wrzesień 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.