Dietetyk online

Pracownia Zdrowego Odżywiania

Dietetyk Online

Od 2012 roku pomagam osobom z nadwagą i otyłością przywrócić równowagę w życiu. Wprowadzam zdrowe nawyki żywieniowe i diety na odchudzanie. Staram się zmieniać styl życia ludzi, tak, aby żyło im się lepiej, zdrowiej i oczywiście szczuplej.

W swojej pracy bardzo dużo uwagi skupiam na psychologicznych aspektach odchudzania. Na spotkaniach oprócz jadłospisu otrzymasz ode mnie garść informacji dotyczących kształtowania zdrowych nawyków.

Cel osiągniemy razem, żeby jednak do niego dojść, trzeba wykonać pierwszy krok. Jedyne, co musisz zrobić na początku to skontaktować się ze mną i odwiedzić mój gabinet w Iławie. Istnieje również możliwość spotkania się ze mną on line. Jako Twój doradca żywieniowy przeanalizuje popełniane przez Ciebie błędy, doradzę, co powinieneś zmienić i wskażę, jaka dieta na odchudzanie będzie najlepsza.

Musisz być gotowy do sumiennej pracy przez długi czas. Jeśli należysz do tych, którzy chcą trwałej zmiany swojej sylwetki lub też poszukują zdrowszego sposobu odżywiania, to bardzo dobrze trafiłeś.

Konsultacje dietetyczne online

Oprócz konsultacji w moim gabinecie, oferuję współpracę dietetyczną online. Dietetyk Internetowy – nie polega ona na tym, że dostaniesz  wyłącznie jadłospis gotowiec. Ja stawiam na indywidualne spotkania i edukację żywieniową. Zatem nasza konsultacja odbywa się przez FB messenger lub Whats App.

Podczas konsultacji dietetycznej online przeprowadzam:
  • szczegółowy wywiad żywieniowy
  • analizujemy błędy w dotychczasowym sposobie odżywiania
  • omawiamy także wyniki badań
W ramach współpracy dietetycznej  online otrzymasz:
  • Indywidualne zalecenia żywieniowe
  • Jadłospis na 7 lub 14 -dni
  • zalecenia dotyczące codziennych nawyków
  • wsparcie i kontrolę wyników: rekomenduję spotkania dietetyczne kontrolne co 2 tygodnie, tak, aby rozwiać wątpliwości, omówić i rozwiązać problemy oraz zmotywować się do dalszej pracy nad nawykami żywieniowymi.

Mocną stroną Pracowni Zdrowego Odżywiania są wykłady, szkolenia i warsztaty.

Przez ostatnie 5 lat działalności współpracowałam z wieloma firmami eventowymi, stowarzyszeniami, klubami fitness, szkołami i przedszkolami. W tym czasie warsztaty i szkolenia żywieniowe stały się istotną częścią mojej działalności.

Od dwóch lat na stałe współpracuję z Hotelem Spa http://www.milomlynzdroj.pl/

Jako dietetyk prowadzę również cykliczne szkolenia, spotkania i warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania oraz życia w stylu wellness dla http://konsultantka24h.pl/

Dietetyk Internetowy

Konsultacje Dietetyczne Online

Dietetyk internetowy

Dieta OnlineDietetyk Online czyli Dietetyk internetowy

Konsultacje Dietetyczne Online